Akıllı Kombi Fırınlarla Verimli Mutfaklar

Akıllı Kombi Fırınlarla Verimli Mutfaklar

Akıllı Kombi Fırınlarla Verimli Mutfaklar

Akıllı Kombi Fırınlarla Verimli Mutfaklar

Verimli mutfak bir işletmenin ihtiyaçlarını başından en iyi şekilde belirlemiş, mutfağının da ona en uygun şekilde planlanmış halidir. Mutfakta verimlilik baştan kurguda ve ekipman seçimi ile başlamakta. Tecrübeli bir proje ekibi ihtiyaç sahibinin öncelikle ihtiyacını çok iyi analiz etmeyi bilmelidir. Pişirme tekniklerine ve teknolojilerine hakim olmalıdır, şefin dilinden anlayabilmelidir.  Ultra lüks, çok maliyetli ve çok donanımlı geniş bir mutfak kurabilir ama verimlilik sağlayamayabilirsiniz. Verimli mutfakta 10 kişinin işini 3 kişi yapabiliyor ise veya menünüzü oluşturmak için 4 farklı pişirmeyi 2 cihazda toplayabiliyorsanız, 3 saatte yapılacak işi aynı lezzette ve kalitede yarı zamanında yapabiliyorsanız verimlilik yaratabilirsiniz. Verimliliği sadece enerji, zaman ve elemandan tasarruf olarak düşünmemeli dünyamızın doğal kaynaklarını korumak ve daha az atık ile üretmeninde verimlilik olduğunu hatırlamak lazım.

 

Kombi Fırın ürünümüzü geliştirme sürecinde öncelikle müşteri ihtiyaçlarını ve teknolojileri dikkate aldık. Bu konuda dünyada kabul görmüş uygulamaları izledik ve kendi tüketicimiz için en uygun özeliklerde ürünümüzü geliştirdik. Üretim ve Ar&Ge merkezimizde yapılan testler ve denemeler neticesinde bugün hem ülkemizde hemde dünyada beğeni ile kullanılan ürünümüz bugünkü şekline geldi. Ürünümüzü olduğundan daha da fonksiyonel yapmak için her zaman çalışmalarımızı büyüterek sürdürüyoruz.

 

Kombi fırınımız mutfaklarda işçilik ve malzeme dışında enerji ve zamandan da tasarruf sağlamanızı ve lezzetten ödün vermeden her parçada her pişirmede aynı lezzeti korumanıza ve reçetelerinizi saklayarak uzun yıllar kullanmanıza yardımcı olacaktır. Reçetelerinizi işletme veya fırınınızı değiştirseniz bile kolaylıkla yeni cihaza yeniden yükleyerek her zaman kullanabilirsiniz. Verimlilik için aranan birçok özelliği kombi fırınımız tüketiciye sunmakta.

 

Kombi pişiricilere sahip olan mutfaktalar da birçok pişirme işlemini özellikle toplu pişirmelerde çok daha kısa sürede ve tek eleman ile yapabilirsiniz. Ülkemizde kombi pişirme ekipmanlarının kullanımı son yıllarda daha yaygın ve tercih edilir oldu.

 

Kuru ısı modunda ayarlanabilir 5 kademeli fan özelliği, 130 dereceye kadar yükseltilebilen buharlı pişirme modu, çoklu emek pişirmede akıllı tepsi modu, kombi modunda ayarlanabilir fan ve buhar miktarı ile özgün pişirme, hızlı soğutma programı ve kendini temizleme özelliklerine sahip Öztiryakiler Kombi fırınlarımızda farklı kapasitelere uygun seçenekler sunmaktadır.

 

 

 • 10 inç büyüklükteki dokunmatik kontrol paneli ile deneyimsiz personel için bile büyük kullanım kolaylığı
 • Üç farklı pişirme moduna sahip

1- Kombi modu (25-280 °C), nem oranı istenilen oranda ayarlanabilir

2- Kuru sıcaklık modu (25-280 °C)

3 -Buhar modu (25-130 °C)

 • Banket ısıtma modu
 • Manuel nemlendirme özelliği (nemlendirme dozu ayarlanabilir)
 • Tek düğmeden kontrol (onay fonksiyonlu).
 • Akıllı tepsi özelliği ile aynı anda raf bazında farklı sürelerde pişirme yapabilme, süre bitince uyarı sistemi
 • 7 programlı (buhar jeneratörü temizleme, T9, ara, tabletsiz, hızlı, orta, yoğun) otomatik yıkama modu.
 • Buhar jeneratörünün içinde oluşan kireç miktarının algılanıp kireç oranına göre temizlik uyarısı verme özelliği.
 • Mayalama cihazına gerek kalmadan hassas mayalama yapabilme
 • Fırın arabasının fırın içine rahat girmesini sağlayan ray sistemi
 • Merkez sıcaklık (et) probu ile balık, piliç ve et pişirme imkânı (25-99 °C).
Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için “ KVKK Politikamız” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.