Dynamic Coffee Assist WMF 1500S+

Dynamic Coffee Assist WMF 1500S+

Dynamic Coffee Assist WMF 1500S+

Dynamic Coffee Assist WMF 1500S+

 

 

Öztiryakiler Geniş Ürün Yelpazesiyle Farklı Çözümler Sunmaktadır

 

Öztiryakiler 1958 yılında kurulduğu günden bugüne endüstriyel mutfak sektöründe 1300 çalışanı ile hazırlık, pişirme, taşıma, bulaşık, soğutucu, açık büfe ve servis ekipmanları yanı sıra, masa üstü servis ekipmanları, temizlik ve hijyen sistemleri ve mobil sahra yaşam üniteleri üretimlerini tek çatı altında 140.000 m² modern üretim tesislerinde gerçekleştirmektedir.

 

Türkiye’de 4 bölge müdürlüğü, 75 bayi, 118 satış sonrası servis noktası ve dünya da yaygın satış-servis ağı ile 5 kıtaya doğrudan satış, anahtar teslim proje ve servis desteği vermektedir.

 

2500’ den fazla cihaz ve 5000 aşkın ürünüyle profesyonellerin proje ihtiyaçlarına farklı çözümler sunan Öztiryakiler, bunun yanında dünyanın da tercih ettiği ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir.

 

Yüksek Teknoloji ile Her Bardakta Alıştığımız Aynı Kahve Lezzeti

 

Hayatımızın her alanını kolaylaştıran inovasyon ürünleri ve tüketimi son yıllarda oldukça artış gösteren kahve ile birleşiminin en yeni örneğini sunan WMF1500S+ kahve makinası ile yüksek kalitede güvenilir performansı, dokunmatik ekranı ve kolay kullanım özellikleriyle ön plana çıkmaktadır.

 

Dynamic Coffee Assist WMF 1500S+ tarafından sunulan tüm espresso bazlı içeceklerin yüksek kalitesini kalıcı olarak sunar. İçecek kalitesi ayarlandıktan sonra, bu benzeri görülmemiş sistem sürekli olarak kahve akışını izleyerek öğütme derecesine veya kahve miktarına göre otomatik ayarlama yapar bu şekilde demleme süreleri sabit kalır. Her seferinde en iyi kahveyi alabilirsiniz.  

 

Dynamic milk assist sistemi tüm sütlü içeceklerin sürekli yüksek kalitede olmasını sağlayan ve son teknoloji sensörler sayesinde süt soğutucusundaki sıcaklığı ve makinedeki süt akışını sürekli olarak izlemektedir. Bu değerlere dayanarak önceden seçilen kıvamda mükemmel süt ve süt köpüğü oluşturmayı kolaylaştırmaktadır. WMF coffee connect sistemi sayesinde uzaktan bağlanarak makinenizin durumunu sayacını görmekte mümkündür. Barista gerektirmeyen ve kullanımı son derece basit olan ve her zaman mükemmel kahve lezzeti sunan bir cihazdır. Aynı zamanda sunduğu ayrıcalıkların yanında temassız, entegre ödeme özelliğiyle benzin istasyonları, plaza, hastane, AVM gibi al-götür noktalarında kahve tüketicilerine büyük kolaylık sağlamaktadır.

 

Bununla beraber özellikle baristalara rahat kullanımıyla öne çıkan İtalyan menşeli Faema markası günümüz teknolojisiyle, geleneksel espresso kahve makineleri ile ön plana çıkıyor. 75 yıllık geçmişe sahip olan Nuova Simonelli kahve makineleri ise İtalya’dan tüm dünyaya yayılarak kendini kanıtlamayı başarmıştır. Bunun yanında 20 çeşit kahve lezzeti sunan Kalerm kahve makineleri kolay ve otomatik temizleme teknolojisine sahiptir.

 

Farklı çözümlerle tüketicisine lezzetli kahveler sunan makinaların yanında, süt soğutucu ve geleneksel kahve makineleri için yüksek kalitede çeşitli kahve öğütücülerini de sektöre sunmaktayız.

 

Tüketiciler Kahve Lezzeti Sunan Akaryakıt İstasyonlarını Daha Çok Tercih Ediyor

 

2020 yılında küresel olarak yaşanan pandemiyle beraber, getirilen kısıtlamalarla birçok sektör olumsuz yönde etkilendi. Yeme içme sektörü ise en çok etkilenen sektörler arasında yer aldı. Buna karşılık farklı çözümlerin geliştirildiği bu dönemde hızlı tüketim için uğranan işletmelerin yerini yol üstü sık uğranan akaryakıt istasyonlarının içerisindeki marketler aldı. Bu marketlerin içerisinde, tüketicinin tüm ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik ürünlerin yanında tüketicinin algısını hızla çekecek tanınmış kahve makineleriyle yapılan kahveler yer almaktadır. Yapılan araştırmalarda tüketiciler özellikle cafe hizmeti veren akaryakıt istasyonlarını daha çok tercih ettiği sonucuna ulaşılmıştır. Buda aynı zamanda market satışlarını olumlu yönde etkilemiştir.

 

Kahve satışlarının arttığı günümüzde akaryakıt istasyonlarının payı dikkat çekecek derece de artış gösterdi. Birçok akaryakıt markası bunu iletişim çalışmalarına yansıtarak sunduğu hizmetlerin bilinirliğini arttırdı. Pulsıde tarafından yapılan “Kahve Tüketim Alışkanlıkları Araştırması”

sonuçları da gösteriyor ki; tüketicilerin yüzde 62,7’si akaryakıt istasyonlarından kahve alıyor ve yüzde 49’u akaryakıt istasyonunun iş birliği içerisinde olduğu kahve zincirinin o akaryakıt istasyonuna gitme sıklığını arttıracağını belirtiyor.

 

 

 

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için “ KVKK Politikamız” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.