Aşı Dolabı

Aşı Dolabı

Aşı Dolabı

Aşı Dolabı

Öztiryakiler 1958’de kurulduğu günden bu yana sektöründe yaptığı farkındalık çalışmalarıyla profesyonellerin projelerinde çözüm ortağıdır.

140.000 m² kapalı üretim alanında 1300 çalışanı ile hazırlık, pişirme, taşıma, bulaşık, soğutucu, açık büfe ve servis ekipmanlarının yanı sıra, masa üstü servis ekipmanları, temizlik ve hijyen sistemleri ve mobil sahra yaşam ünitelerinin üretimlerini gerçekleştirmektedir.

Kalitesiyle ve standartların ötesinde ürünler sunan Öztiryakiler, Türkiye ve dünya mutfaklarının proje ihtiyaçlarını 2000’den fazla cihaz ve 4500’e varan geniş ürün yelpazesiyle karşılamaktadır.

AR-GE ve İnovasyon projelerine şirket olarak büyük önem verdiklerini belirten Öztiryakiler Yönetim Kurulu Başkan Vekili Tahsin Öztiryaki sözlerine şu şekilde devam etii;” yenilikçi çalışmalarımızla sektörümüze katma değer sağladığımız gibi tüm insanlık içinde fayda sağlayan işleri odağımızda tutmaya devam ediyoruz. Alman kökenli aşı firmasından gelen güzel haber sonrasında aşının saklanma ve dağıtım koşulları için gerekli ekipmanın hayata geçirilmesinde Öztiryakiler olarak, 15 kişilik AR-GE ekibimizle buzdolabı çalışmalarımıza başladık. Yerli üretimle Covid-19 aşının saklanmasına ihtiyaç duyulan -86 derece sahip buzdolabının seri üretimini yapıyor olmamız ülkemiz adına ayrı bir gurur kaynağıdır. Bu dolaplar sıfırın altında eksi 40 ve eksi 86 arasında farklı derecelerde seçenekler sunarak diğer tıbbi ekipmanların saklanmasında da kullanılabilecektir. Bu dolaplar 140 bin dozdan fazla aşıyı saklayabilecek kapasiteye sahiptir. Eczanelerde ve hastanelerde boyutlarının kullanımda sağladığı kolaylıkla çok rahat yer alabilir. Marka olarak katma değerli ürünlerimize referans niteliği taşıyan ürünümüzü dünyaya da taşıyacağız.”  dedi.

Öztiryakiler 2021 yılında 10 milyon dolar yatırımla sanayi tipi soğutma ekipmanlarının üretimini iki katına çıkarmak için 24.000 m²’lik fabrikayı hizmete alacak. Çorlu’da kurulacak fabrikada 200 kişiye ek istihdam sağlamayı ve endüstriyel buzdolabı sektöründeki gücünü pekiştirerek, daha fazla ülkeye ihracat yapmayı hedefliyor.

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için “ KVKK Politikamız” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.