Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik

Gelecek Nesillere Yaşanabilir Bir Dünya Bırakmak Hepimizin Ortak Sorumluluğu Olmalıdır.

Daha Yaşanabilir Bir Dünya Birlikte Mümkün

Dünyada var olan kaynaklarımızı bilinçsizce tüketmeden önce gelecek nesillere olan sorumluluk bilincini unutmamamız gerekiyor. 

Küresel iklim değişikliği etkisini artık daha çok hissettirmeye başladı. Buzulların erimesi olarak sanılan küresel iklim değişikliği aslında bunun çok ötesinde olan insana bağlı olarak artan iklim krizidir.  

Uzmanlara göre sera gazlarının en önemlilerinden biri olan karbondioksit miktarındaki artışla ilişkili olduğunu ortaya koyuyor. Doğa bu artışa gözle görülür bir şekilde tepki vermeye başladı. Atmosferdeki karbondioksit miktarındaki bu artışın önüne geçilmesi için karbondioksit üretimi ile sonuçlanan insan faaliyetlerinin azaltılması artık önlem arz ediyor. Çevresel tahribatın önüne geçmek ve sürdürülebilirliği sağlamak için bugünden yarınlar için önemlerimizi alabiliriz. Öztiryakiler olarak bu bilinçle çıktığımız yolda marka politikamıza bunu özümseyerek çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.  

Üretimden son tüketiciye kadar olan tüm zincirde çevreyi korumak en güçlü ve ayrılmaz zincirimiz olmuştur. Çünkü üzerinde yaşadığımız dünyamıza hepimizin fayda sağlaması ortak sorumluluğumuz olmalıdır. 

Çalışanlarımızı Sürdürülebilirlik projelerimize dahil ederek üstlendiğimiz sorumluluğumuzu birlikte göğüslüyoruz.  

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için “ KVKK Politikamız” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.