Kariyer Yönetimi


Kariyer Yönetimi

Öztiryakiler’de kariyer yönetimi şirketimizin amaç ve hedeflerine de katkı sağlayacak şekilde insan kaynağı gereksinimlerinin belirlenmesi ve öncelikle kurum içinden bu yetkinliklere sahip adayların tespit edilmesi ve geliştirilmesine yönelik olarak planlanır. Öztiryakiler kişisel gelişim ve kariyer gelişimine destek veren, kişiye kendini geliştirebilme imkânı sunan, aile ortamındaki sıcaklığı ve samimiyeti, değerlerine bağlı ve güncel uygulamaları takip eden kurumsal yapısı sayesinde, çalışanlarına iyi bir kariyer fırsatı sunar.

Şirketimizde ücret yönetimi eşit işe eşit ücret prensibiyle, adil, rekabetçi, yüksek performansı ödüllendirici bir sistem olarak yürütülmektedir.

Ücretler; bireysel performans sonuçları, ücret araştırmaları, ekonomik göstergeler, şirketin ödeyebilme gücü ve şirket içi denge doğrultusunda, yılda bir kez değerlendirilip gözden geçirilmektedir. Maaşlar 12 ay üzerinden ödenmekte olup, ayrıca performans primleri ile desteklenir.

Çalışanlarımıza yemek ve servis olanaklarının yanında; evlenme yardımı, ramazan erzak yardımı, yılbaşı erzak yardımı gibi sosyal yardımlarımızla destek vermekteyiz.

Öztiryakiler’de performans süreci, çalışanların mevcut yetkinliklerini ölçmeye dayalı, ileride üstlenecekleri pozisyonlar için gerekli yetkinliklerin kazandırılması amacı doğrultusunda yıl içerisinde belirli periyotlarda sistematik bir şekilde ölçülerek yürütülmektedir. Bu süreç şirket misyon, vizyon ve stratejileri doğrultusunda, çalışanlarımızın hedefleri ile eşgüdüm sağlamayı amaçlar.

Çalışanların performans düzeyi, kişisel kariyer planlarını oluşturarak, kendilerini çeşitli görevlere aday gösterebilmelerini sağlar ve ücretlerini etkiler.

Şirketimiz hafta içi 5 gün (Pazartesi- cuma) saat 08:00- 18:00 aralığında çalışmaktadır. Hafta sonu çalışma yapılmamaktadır.

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için “ KVKK Politikamız” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.