İnsan Kaynakları Politikamız


İnsan Kaynakları Politikamız

Öztiryakiler, önce insan anlayışını ilke edinmekle birlikte kalitenin, sürdürülebilir rekabetin ve istikrarlı büyümenin mutlu çalışandan ve kaliteli işgücünden geçeceğinin savunucusudur. Önceliğimiz çalışanlarının motivasyonunu yüksek tutmak, kurum ile bağlarını güçlendirerek verimli ve keyifli iş süreçlerinin ortaya çıkmasını sağlamaktır. Şeffaflık prensibine uygun bir şekilde her türlü görüş ve fikrin paylaşılmasına olanak sağlayarak, çalışanlarımıza rahat, huzurlu, aile sıcaklığını yaşayacakları bir iş ortamı sağlamaya çalışıyoruz.

Firmamızın başarısında; nitelikli personelimiz, mevcut personelin teknik ve davranışsal yetkinliklerinin geliştirmesi ile çağdaş insan kaynakları yönetim sistemleri sayesinde kaliteyi devamlı kılmak, ürün ve hizmet kalitesinin yanındaki diğer temel unsurlardır. Dünya üzerindeki en kıymetli varlığın insan olduğunu hiçbir zaman unutmadan, ulusal ve uluslararası başarılarla yoluna devam eden ÖZTİRYAKİLER, çalışanlarına verdiği değer ile fark yaratmaktadır. 62 yıllık tecrübesi ile sektöründe lider, yenilikçi ve daima yeni yatırımlar ile büyümeyi hedefleyerek Türkiye için Türkiye’de üretiyor, dünyaya satıyoruz.

İSTİHDAMA GENEL BAKIŞ

428
BEYAZ YAKA
26
AR-GE
TOPLAM AR-GE MÜHENDİSİ 17
TOPLAM AR-GE TEKNİSYENİ 9
957
MAVİ YAKA
1411
TOPLAM ÇALIŞAN

Personel Seçme ve Yerleştirme

Seçme ve yerleştirme sürecimizin temel amacı; yaratıcı, dinamik, kendini ve işini geliştirme potansiyeline sahip, değişime açık, takım çalışmasına yatkın, şirket kültürümüzü benimseyip gücümüze güç katacak adayları aramıza katmaktır. Seçme ve Yerleştirme sürecindeki ana ilke; şirketimize ve çevreye katma değer sağlayacak, işin gerektirdiği yetkinliklere sahip, kişilerin hiçbir ayrım yapılmadan, eşit şans verilerek seçilmesidir.

Yapılan başvurular, İnsan Kaynakları Bölümü tarafından incelendikten sonra, mevcut boş pozisyonlar çerçevesinde değerlendirilir. Başvurunun pozisyon için gereken nitelikleri sağlaması halinde adaylarla irtibata geçilerek, karşılıklı görüşme gerçekleştirilir. Görüşmelerimizi yapılandırılmış yetkinlik bazlı mülakatlar, yabancı dil ölçüm testleri ve kişilik testleri ile desteklemekteyiz.


Staj Olanakları

Öztiryakiler olarak geleceğimiz olan gençlerimize yatırım yapmak amacıyla Meslek Lisesi öğrencilerimize staj ve beceri eğitimi fırsatı sağlıyoruz.

Diğer taraftan Üniversite ve Meslek Yüksek Okulu öğrencilerimize çeşitli departmanlarda öğrencinin talebine ve ilgili departmanın iş programına bağlı olarak staj olanağı sunuyoruz. Tüm staj programlarımızda sürekli öğrenme esasıyla ve akademik proje bazlı yaratıcı çalışmalara fırsat veriyoruz.

Öğrencilerimize staj döneminde pratik ve teorik olarak en iyi şekilde gelişim imkanı sağlarken, sektörün ihtiyacı olan nitelikli işgücüne katkı sağlıyoruz.

Sitemizi kullanarak, çerez kullanımına izin vermektesiniz. Daha fazla bilgi için “ KVKK Politikamız” sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.